top of page

ביקורת על אתר FINUPP, השירות לקבלת החזרי מס לשכירים עם הנוסחה המנצחת

עודכן: 18 בינו׳ 2021


רוצים לדעת איפה הכסף? אז הנה אחד המקומות- במס הכנסה! וזה הרבה יותר קל – וזול – ממה שחשבתם.

אני נוהגת לומר ללקוחותיי שנוחות זה דבר נהדר אך בדרך כלל לנוחות יש תג מחיר לא נמוך, וכדאי מאד לשקול אם המחיר באמת מתאים לכיס שלנו. לדוגמא, העסקת מנקה לבית. זה אמנם נח מאד שאנו לא צריכים להתעסק עם ניקיונות, אך אם העלות הכוללת של העסקת המנקה גורמת לנו לחור בכיס, אז כדאי לחזור לנקות לבד (או לוותר על משהו אחר). כשהכרתי לראשונה את FINUPP, זיהיתי שמדובר בשירות שהיתרון העצום זו הנוחות שלו והחיסכון בזמן שלנו, וכשנוכחתי לדעת מה עלות השירות, הבנתי שמדובר במקרה של נוחות שגם נעימה מאד בארנק. שילוב מנצח.


אך גם זה לא סיפק אותי. כבר מזמן שרציתי לכתוב כאן על האתר הזה, אבל כשאני עושה ביקורת למוצר או שירות, אני לוקחת את זה מאוד ברצינות. רציתי לבדוק אם מלבד נוחות ומחיר אטרקטיבי, התהליך אכן עובד, ומהי רמת השירותיות שלו. הרי בסופו של דבר גם כשפועלים מול אתר, אנחנו רוצים לדעת ש"יש עם מי לדבר", במיוחד כשיש בעיות, ושהבעיות נפתרות ומהר. במיוחד בתחום שרבים נרתעים ממנו כגון קבלת החזרי מס. אז ליוויתי בחודשים האחרונים מספר לקוחות שהגישו בקשות להחזרי מס וקיבלו החזרים נאים, ועכשיו אני יכולה לדווח ולהמליץ בלב שלם על שירות זה. להלן התרשמותם של מספר לקוחות מהתהליך המלא.


ג' עבד פחות משנה במקום עבודה, אך שילם מס כל חודש לפי החישוב המקובל, כלומר לפי שנת עבודה מלאה. הוא עשה סימולציה לגובה ההחזר באתר של מס הכנסה ואחר כך ב -FINUPP והופתע לטובה כשנוכח כי ההחזר הצפוי לפי FINUPP הינו כפול. על אף שבאופן טבעי חשש קצת בתחילה, הוא החליט לבצע את תהליך ההחזר המלא דרך FINUPP. מרגע שהגיעו למס הכנסה כל המסמכים הדרושים, תוך פחות משבועיים קיבל את ההחזר לחשבון הבנק שלו. ג' התרשם מאד מנוחות השימוש באתר והשירות היעיל של העומדים מאחורי האתר, המהווים מבחינתו קלפים מנצחים. מאז הוא לא מפסיק להמליץ לחברים שלו לפעול כמוהו, והם אכן עושים זאת.


לקוח אחר, ע', סיפר לי שמבחינתו, הגדולה של האתר היא שהוא מנגיש את כל הנושא של החזרי מס לשכירים. בגלל שעבר בין מספר מקומות עבודה בשנים האחרונות, לא היה לו ספק שמגיע לו החזר מס הכנסה. הוא שקל בתחילה לבצע את ההחזר דרך חברה חיצונית, אך התשלום הגבוה הרתיע אותו. ואז בשיטוטיו במרחבי הפייסבוק פגש ב- FINUPP. גם הוא הביע הערכה לרמת השירותיות הגבוהה, כמו למשל הטיפול המסור שקיבל מהאתר כאשר בשלב מסוים הוא קיבל דווקא בקשת חיוב ממס הכנסה (בשל מסמך שהיה חסר).


לקוחות אחרים שלי ניסו את האתר לאחרונה ונמצאים בתהליכי המתנה להחזרים. אני התרשמתי ממערכת המעקבים שנוספה לאתר לא מזמן. לדוגמא, המערכת שולחת לכל לקוח מייל עם צילום של הטפסים שהוגשו עם חומת ה"נתקבל" מפקיד השומה, שזה ממש מרגיע, תודו! בנוסף, כל 30 יום נשלח מייל ללקוח ובו קישור שבהקלקה עליו הלקוח יכול לעדכן האם ההחזר התקבל ואם כן כמה התקבל בפועל, או שעדיין לא. אם אחרי 120 יום (4 מיילים כאלו) ההחזר לא מתקבל, אזי FINUPP יוזמים בעצמם בירור מול מס הכנסה. האתר מבצע בירור מול פקיד השומה גם במקרים בהם ההחזר בפועל נמוך יותר ממה שהאתר חזה (כן, פקיד השומה אינו חף מטעויות...).

מי שלא ניסה לבצע בעצמו החזרי מס בעבר לא יכול להבין כמה זמן וטרחה הוא יכול לחסוך לעצמו באמצעות שימוש באתר FINUPP. כאחת שכן עשתה זאת בעצמה בעבר אתם חייבים להאמין לי שזה המון!!


נוחות + מחיר אטרקטיבי + שירות מעולה = נסו את FINUPP. באמת שתוכלו רק להרוויח.


פוסט זה הופיע לראשונה בבלוג שלי בסלונה אך מאחר והאתר נסגר, הכנסתי אותו לכאן

Comments


bottom of page