top of page

שירותי ניהול ותפעול לבעלי עסקים קטנים

- שירותי ניהול כלכלי שיפנו לכם זמן רב להתעסק בעסק עצמו, ויסייעו לכם להיות כל הזמן עם יד על הדופק הכלכלי של העסק  (CFO לעסקים)
- שירותי ניהול מידע עסקי
- התוויית ושיפור תהליכים עסקיים (מענה ללקוחות, עבודה עם ספקים וכו')

איך העסק שלך נתרם משירותי ה CFO שלי?

לרוב, רואה החשבון/יועץ המס מנתח את העסק שלך אך ורק מנקודת המבט של הרשויות - מס הכנסה, מע"מ, ביטוח לאומי (יש כאלו שמסתכלים מעבר, אבל מעטים הם).

אני מבצעת מעקבים וניתוחים הקשורים להתנהלות השוטפת- עוברת על חשבון/ת הבנק, כרטיסי האשראי, המזומן, החשבוניות והקבלות, ומכל אלו בונה תמונה ברורה של הרווח האמיתי של העסק (בנטרול הוצאות שאינן ישירות של העסק לדוג' חשבונות הבית המושתתים על העסק - ארנונה חשמל וכו' - במידה ורלבנטי).

3 מסלולים לבחירתכם

ביצוע מעקב וניתוחים

ביצוע מעקב וניתוחים

במקומך

קרא עוד

אני מבצעת עבורכם את עבודת המעקב והניתוח שכל בעל עסק חייב לעשות (אך הרבה לא עושים, מחוסר ידע, זמן או חשק). עוברת בדקדקנות על חשבון/ת הבנק, כרטיסי האשראי, מקורות ההכנסה, מצליבה ומשווה מול חודשים קודמים, מבצעת ניתוחים עבור אותו חודש ולאורך זמן, ומתוך עבודה זו יכולה להציף בעיות, להציע תיקונים, ובמקרים מסוימים גם עושה אותם עבורכם.

 

שירות זה מתאים לבעלי עסקים עם מחזור של 30,000 ש"ח ומעלה, שרוצים להקדיש את כל שעות העבודה שלהם לעסק עצמו ולא לבחינת עומק של המספרים.

פחות
בניית תבניות מעקב וניתוח כלכלי

בניית תבניות מעקב וניתוח כלכלי

מותאמות אישית לעסק שלך

קרא עוד

שירות זה הוא עבור בעלי עסקים שלא רוצים לתת למישהו אחר לגעת בנתונים שלהם, מבינים את החשיבות של המעקב והניתוחים ומוכנים לבצע אותם בעצמם אבל אין את הידע כיצד לבנות גליונות וטבלאות המתאימים לעסק שלהם ומסתבכים בנסיונות לעשות זאת. אז במקום לבזבז זמן, בפגישה של כשעתיים אבנה עבורכם את טבלאות המעקב המתאימות לכם ואדריך אתכם איך להשתמש בהן.

טבלאות עבור מעקב ובדיקת חשבון הבנק, כרטיסי האשראי, הכנסות, תקציב וכו'

 

מתאים במיוחד לבעלי עסקים קטנים (מחזור מתחת ל 30,000 ש"ח בחודש) ו/או לכאלו בעלי מחזורים גדולים יותר שמעדיפים לעשות הכל בעצמם.​

פחות
פגישות תקופתיות

פגישות תקופתיות

ייעוץ נקודתי

קרא עוד

לפעמים כל מה שבעל/ת עסק צריך/ה זה להתייעץ לגבי עניין נקודתי, פעם בתקופה.
אני מזמינה אתכם לבוא אלי, לפרוס את הבעיה הכלכלית איתה אתם מתמודדים, ולקבל ממני הכוונה ופתרונות. ללא התחייבויות, ולא בהכרח קשור להכנת ניתוחים וטבלאות אקסל....

פחות

ולגבי ניהול מידע עסקי ושיפור תהליכים עסקיים

אין כמו דוגמאות כדי להסביר ולהבין מה אני עושה, אז הנה שתיים מהתקופה האחרונה:

  1. עם בעלת עסק בתחום התזונה בניתי לוגיקת תיקיות דיגיטליות וביחד בחרנו בפלטפורמת ענן והתקנו אותו במחשב, ובטלפון שלה התקנו את האפליקציה שלו. בנינו בו את התיקיות ותתי-התיקיות לפי הלוגיקה שיצרנו. לימדתי אותה איך להעביר כל קובץ מתיקיית ברירת המחדל שלו במחשב עצמו (בעיקר תיקיית "מסמכים" וגם "הורדות") לתיקיה הנכונה עבור אותו קובץ לפי הנושא שלו (כן, זה פרויקט לא קטן שכן יש לה אלפי קבצים אבל דברנו גם על מחיקת קבצים מיותרים ואכן היו לה המון כפילויות וקבצים שלא היה טעם לשמור). וגם איך לשמור ישר בתיקיה המתאימה כל קובץ חדש שהיא מייצרת או מקבלת, כולל תמונות וסרטונים, ישירות מהמחשב ואפילו מהטלפון שלה. 

  2. עבור בעל קליניקה רפואית, בניתי תהליך שלם לטיפול בחשבוניות מספקים. לתהליך היו מספר מטרות: לעזור לו לדעת עוד לפני סוף החודש כמה יצטרך לשלם בתחילת החודש הבא לספקים (הרבים) שלו, מבלי שזה יקח שעות של עבודה, כולל בדיקה של תקינות החשבוניות; הוא רצה להיות מסוגל, בכל נקודת זמן, לשלוף בקלות ובמהירות כל חשבונית, ללא קשר לאיך היא הגיעה למשרד (יחד עם הסחורה, במייל, בדואר או בוואטסאפ). התהליך הזה משחרר המון זמן לצוות המרפאה, שמתפנה להם זמן רב יותר לעבודה מול הפציינטים.

בין לקוחותינו

bottom of page