top of page

פודקאסט המתקצבת - סטטיסטיקות ותובנות

עודכן: 6 בינו׳ 2023


פתחתי את הפודקאסט באמצע אוקטובר 2019. עד סוף 2019 העליתי 4 פרקים. 2020 - 9 פרקים 2021 - 14 פרקים 2022 - 25 פרקים 2023 - המטרה היא פרק כל שבועיים (כ 26-27 פרקים). הראשון (פרק 53) עלה השבוע. הפוקוס השנה יהיה על ניהול מידע, אבל לא אוותר על ענייני תקציב, אל דאגה!


סה"כ האזנות עד כה: כ 25,000 - וזה ללא האזנות ביוטיוב שאינן נספרות ע"י המערכת למיטב ידיעתי. ב 2022 מס' האזנות הכפיל את עצמו (שזה כמובן גם בגלל מס' הפרקים הגדול יותר שיצרתי). מכובד מאד בעיני! במיוחד ביחס לפודקאסט עצמאי שאני לא מקדמת ממומן בכלל.


מערכת הפודקאסטים שלי מספקת סטטיסטיקות לגבי פרקים ספציפיים שנתיים אחורה בלבד, בתמונות שמתי את דירוג הפרקים במהלך 2021+2022 ביחד, 2022 בנפרד, 2021 בנפרד. תובנות שלי מאלו (לפי סדר ההופעה בדירוג של ה- TOP10 של השנתיים ביחד):

* הפרק המואזן ביותר עד כה - הפרק הראשון (הגיוני תכלס, אבל זה פרק מסקרן אז זה לא רק בגלל שהוא הראשון, בואו).

* במקום השני - פרק 27, שיצא בדצמבר 21, והמשיך לעבוד יפה במלך 2022. סחתיין Arbel Orpaz !! מסתבר שסדר וכסף הולכים חזק ביחד.

* במקום השלישי - פרק 25, על גירושין, עם Omer Shimron, פרק עמוק וחזק. עלה ב 2021 והיה הפרק השני בדירוג באותה שנה.

* עומר מככב גם במקום החמישי, בפרק 40 שהקלטנו עם פרופ' ירון זליכה (שהיה גם הפרק המואזן ביותר ב 2022....אולי בגלל הבחירות?? יוקר המחיה??)

* במקום השישי אחד הפרקים הראשונים שלי, פרק 4 - על מזון. כי מזון עולה הרבה כסף ורק הולך ומתייקר אצלנו...יו נו.

* במקום השביעי פוסט סולו שלי - פרק 13 - על השיטות השונות למעקב תקציבי. כי כיום באמת יש הרבה שיטות וזה לא פשוט לבחור!

* במקום השמיני - פרק 43 שהיה השני בדירוג ב 2022. הצהוב - עצמאות פיננסית להמונים - האינטואיציה שלנו הוכיחה את עצמה!

* במקום התשיעי פרק שאני מאד אוהבת, פרק 5, על אחת המילים שאני הכי פחות אוהבת - בזבוזים.

* ובמקום העשירי - פרק 45 עם ד"ר אנאבלה שקד בו חקרנו מדוע אנחנו נמנעים מלטפל בעניינים כספיים. בוקס לבטן, אבל האזנתם לו.


38% מהאזנות הגיעו מ Spotify, 25% מ Apple Podcasts 8% מ Google Podcasts (שזו המועדפת עלי אישית אגב, להאזנה).


האם הפודקאסט תורם לי לעסק? חד-משמעית כן. רוב הפונים אלי בשנה האחרונה הגיעו דרכו. רבים מספרים לי שמאזינים לו ולומדים ממנו, וכך הוא עוזר לי להמשיך לתחזק את הפרסונה שלי בתחום של ניהול כלכלי אישי. מקווה שהוא יעשה זאת גם בתחום החדש שאני מפתחת בעסק ובכלל בארץ - ניהול מידע אישי.

בזכותו יוצא לי להגיע אל ולהכיר אנשים שמרתקים אותי, ששמחים להתראיין אצלי, וגם להעמיק היכרות עם אנשים שאני כבר מכירה (ואוהבת). התחקיר שאני עושה לקראת כל פרק, הקטע הטכנית שלמדתי לבצע, השיווק, הפודקאסטרים האחרים מהם אני לומדת (במיוחד בקבוצות וואטסאפ של פודקאסטרים) - כל אלו מעשירים אותי מאד. שלא לדבר על הפידבקים הנהדרים שאני מקבלת ממאזינים. שווה את ההשקעה הרבה.

זה המקום להודות לכל המרואיינים הנפלאים שהיו עד כה, אתייג כאן את אלו המופיעים בדירוגים המצורפים - ומי שלא כאן - אתם עמוק בליבי: Eran Yahalom ערן יהלום, רואה חשבון Nirit Geller Jamili נירית גלר ג'מילי - ייעוץ והנחייה במציאת עבודה ובניית קריירה Reli Malach רלי מלאך - מאמנת התפתחות אישית Hadas Wilf הדס וילף- NLP טריינר, מאמנת אישית ועסקית Hadas Wilf מיכל יעקבי אלחדד מילים מעוצבות - מיכל יעקבי אלחדד Smadar Golan (שראיינה אותי בפרק הפוך), וכמובן Zadok Katzav אהובי (גם אתה בדירוגים חחח).


וכמובן לשדרניות רדיו שראיונות שנתתי בתכניות שלהן הם חלק מהעשיריה (ולא רק) - Michal Bloch, Ruth Basher. מתגעגעת לפינות שלנו!! ואחרונים חביבים - Zac Aviad העורך שלי...מה היינו עושים בלי WeTransfer ב 4 בבוקר!! ו Danit Ben David מורתי בתחילת דרכי כפודקאסטרית - לאב יו.


האזנה נעימה לפודקאסטים שלי ושל אחרים - מקווה שתהנו וגם תיישמו!


דבי


קישורים מהירים לאפליקציות הפופולריות ביותר להאזנה לפודקאסטים:


Comments


bottom of page